OSP Stobierna

  •      • social
    • social
Jesteś tutaj: Home Wydarzenia

Wypadek na skrzyżowaniu z S19

20 grudnia doszło do zderzenia drogowego w Stobiernej. Kierujący samochodem osobowym wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i uderzył w bok samochodu ciężarowego. W wyniku zderzenia kierujący Oplem został przetransportowany do szpitala. Było to kolejne zdarzenie na tym skrzyżowaniu. 

Wypadek drogowy Stobierna - Krzywe

W dniu wczorajszym doszło na drodze krajowej nr 19 w naszej miejscowości do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały zabrane przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Droga w tym miejscu była zamknięta przez ponad godzinę. 

Pożar budynku inwentarskiego w Stobiernej

29 października doszło do pożaru budynku inwentarskiego w naszej miejscowości. Udaliśmy się do zdarzenia 2 zastępami gaśniczymi i poprosiliśmy o wsparcie. Na miejscu zastaliśmy już rozwinięty pożar, ratownicy przystąpili do obrony budynku oraz ewakuacji trzody chlewnej. Ogień udało się w porę opanować. Działania zakończyliśmy po ponad 5 godzinach.

 

Zderzenie mercedesa z łosiem

13 września zostaliśmy zadysponowani do Jasionki w celu pomoy policji przy wypadku samochodu osobowego z łosiem. Zwierzę padło na miejscu, a kierowca został przetransportowany przez pogotowie ratunkowe do szpitala. nasze działania polegały na przesunięciu padłego zwierzęcia po za jezdnię oraz zabezpieczneiu pojazdu.

Czytaj więcej: Zderzenie mercedesa z łosiem

Dachowanie Jasionka

21 sierpnia o godz. 15:13 zostaliśmy powiadomieni o wypadku samochodowym w miejscowości Jasionka. Do zdarzenia udaliśmy się zastępem GBA. Kierująca straciła panowanie nad samochodem wpadła do rowu i dachowała. W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny. Do jednostki wróciliśmy o godz. 15:50.